projektpraca.eu

Kierownik rozwoju sieci Partnerskiej

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 października 2021
  • Ważna do: 27 października 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła. Posiadamy ponad 40 oddziałów na terenie całej Polski. W roku 2020 zrealizowaliśmy 5 tysięcy instalacji. W swojej ofercie posiadamy również maty grzewcze, pompy ciepła,  nowoczesny system izolacji PS Coat, elektormobilność.  Dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami Eko Świat!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osób, które lubią wyzwania, a sprzedaż jest ich pasją.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Kierownika rozwoju sieci Partnerskiej

Głównym zadaniem będzie pozyskiwanie partnerów handlowych.

Zakres obowiązków:

  • realizacja ustalonych planów sprzedażowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

wspieranie agentów w procesie pozyskiwania klientów indywidualnych oraz firm, zarządzanie zespołem agentów w zakresie sprzedaży produktów, motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów, współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • nastawienie na realizację celów indywidualnych i zespołowych,
  • umiejętności planowania, organizowania oraz kontroli pracy własnej i Zespołu,
  • umiejętność samodzielnego podejmowana decyzji,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Kontakt:

magdalena.plyta@4-eco.pl

karina.kaniewska@4-eco.pl