projektpraca.eu

Kierownik robót telekomunikacyjnych

Firma Maxtel Sp. zo.o.
  • Dodano: 16 stycznia 2017
  • Ważna do: 06 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Firma Maxtel Sp. zo.o. w Kielcach, ul. Krakowska 89 poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik robót telekomunikacyjnych Oferujemy: atrakcyjną pracę w zgranym, odpowiedzialnym zespole możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii Oferty prosimy kierować do: MAXTEL Sp. z o.o. w Kielcach ul. Krakowska 89 lub na adres email: biuro@maxtel.com.pl.

Wymagania

Wymagania: Wyksztalcenie średnie/wyższe techniczne Umiejętność rozwiązywania i prowadzenia spraw technicznych związanych z budową sieci telekomunikacyjnych w szczególności światłowodowych Doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność zarządzania zespołem Gotowość do wyjazdów służbowych Łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w grupie Prawo jazdy kategorii B Pożądane cechy osobowości: komunikatywność, punktualność, systematyczność, dokładność w działaniu, umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych, umiejętność pracy w zespole