projektpraca.eu

Kierownik robót sanitarnych

Climatic Sp. z o. o. Sp. k.
  • Dodano: 28 lipca 2021
  • Ważna do: 20 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Climatic Sp. z o. o. Sp. k. zajmująca się produkcją modułową budynków użyteczności publicznej poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim Kierownika Robót Sanitarnych

Obowiązki:

- nadzór nad robotami dotyczącymi instalacji sanitarnych,

- analiza dokumentacji technicznej,

- zarządzanie podległymi pracownikami,

- opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową i uczestnictwo w odbiorach,

- współpraca z podwykonawcami,inwestorem i projektantami,

- prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami,

- zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.,

- stała weryfikacja postępu i jakości wykonanych prac i ich zgodności z harmonogramem i budżetem,

- nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska,

- uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności instalacji sanitarnych,

- doświadczenie w kierowaniu robotami branży sanitarnej,

- bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

- znajomość AutoCad

- znajomość procedur oraz przepisów prawnych związanych z realizacją inwestycji budowlanych,

- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

- umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników,

- zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- narzędzia do pracy,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz realizacji ciekawych projektów