projektpraca.eu

Kierownik produkcji-spawacz prowadzący

Firma z siedzibą w Kieleckim Parku Technologicznym
  • Dodano: 04 stycznia 2021
  • Ważna do: 18 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Kierownik Produkcji-Spawacz Prowadzący

WYMAGANIA

-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

-Praktyczne umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

-Doświadczenie na podobnym stanowisku

-Umiejętności pracy w zespole.

-Sumienność, odpowiedzialność i samodyscyplina.

-Dbałość o przekazany sprzęt i wyposażenie.

-Doświadczenie w zarządzaniu 20-30 osobowym zespołem

-Dbałość i nadzór nad realizowanymi zleceniami

-Doświadczenie praktyczne i znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem

-Doświadczenie w tworzeniu planów produkcyjnych

-Raportowanie i analizy wydajności produkcji

-Motywowanie pracowników do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-Mile widziana znajomość zagadnień metodologii Szczupłego Zarządzania LEAN Management

OFERUJEMY

-Atrakcyjne wynagrodzenie,

-Praca w stabilnej firmie, w oparciu o Umowę o Pracę,

-Możliwość długofalowej współpracy,

-Komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

rekrutacja@precyzja3d.pl