projektpraca.eu

Kierownik produkcji i logistyki

Balkar Technology Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 lipca 2024
  • Ważna do: 31 grudnia 2024
215
2024-07-12 2024-12-31

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do pracy na stanowisku – Kierownik produkcji i logistyki działów

1. Dział Stolarki Aluminiowej – świetliki dachowe, klapy oddymiające, stolarka okienna – fasada.
2. Dział Obróbki Blach Stalowych – cięcie, profilowanie, otworowanie, profile specjalne.

- zarządzanie działem produkcji,

- organizacja i koordynacja pracy w hali produkcyjnej,

- nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,

- optymalizacja procesów produkcyjnych, zapewnienie terminowości  i jakości produktów,

- dostosowanie bieżących planów produkcji i zasobów do zmieniających się potrzeb,

- tworzenie kosztorysów wykonawczych i monitoring kosztów produkcji,

- dobór i organizacja zasobów odpowiednich do potrzeb produkcyjnych,

- nadzór nad eksploatacją  oraz stanem technicznym narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych,

- motywowanie, szkolenie i ocena podległych pracowników,

- współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne

- znajomość  rysunku technicznego

- biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, CAD/CAM

- mile widziane doświadczenie w prefabrykacji stolarki aluminiowej - okna drzwi, fasady, produkcji  elementów blacharskich i profili stalowych, pracy z wykorzystaniem maszyn CNC

- zdolności komunikacyjne oraz umiejętność zarządzania pracownikami

- umiejętność podejmowania szybkich samodzielnych decyzji

Oferujemy:

- ciekawą i stabilną pracę w firmie o pewnej ponad 30-to letniej pozycji na rynku,

- pracę w firmie z nowoczesnymi halami produkcyjnymi i parkiem maszynowym, zapleczem socjalnym i biurowym o wysokim standardzie,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych,

- szansę na realizację własnych pomysłów,

- dodatkowe narzędzia pracy,

- ubezpieczenie grupowe.

Kontakt z pracodawcą

+48 15 864 2379

Adres e-mail

biuro@balkar.pl