projektpraca.eu

Kierownik Oddziału

OPOLTRANS
  • Dodano: 29 maja 2023
  • Ważna do: 12 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

OPOLTRANS - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy Kierownika Oddziału

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Oddziału – branża motoryzacyjna

Miejsce pracy: Kielce, ul. Długa 20

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy oddziału w obszarze towaru, obsługi klienta i osiągania założonych celów biznesowych

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie oddziału - zgodne ze standardami i procedurami Opoltrans

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Realizacja zakładanych celów ( sprzedażowych, biznesowych )

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Mile widziana znajomość motoryzacji, najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Orientacja na realizację celów

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność zarządzania zespołem i rozwijania pracowników

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w Firmie będącej liderem segmentu rynku

  • Stabilne warunki współpracy - docelowo w systemie biznes dla biznesu B2B

  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swojej aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.PL