projektpraca.eu

Kierownik koordynujący projekty w biurze projektowym

Instytut OZE Sp. z o . o.
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 13 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Instytut OZE Sp. z o.o. jesteśmy firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis zadań:

  • Współtworzenie strategii Biura projektowego;
  • Budowanie i zarządzanie zespołem w Biurze projektowym;
  • Przygotowywanie i nadzór nad planem realizacji projektów w obszarze Biura Projektowego;
  • Odpowiedzialność za terminowość i wyniki finansowe projektów w podległym obszarze;
  • Budowanie procesów pracy umożliwiających efektywne realizowanie projektów;
  • Koordynowanie komunikacji w obrębie zespołu projektowego i innych branż;
  • Udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziany kierunek Budownictwo;
  • Min. 2 lata doświadczenia w koordynacji zespołu projektowego;
  • Mile widziane ukończone studia/szkolenia z zarządzania projektami;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane i znajomość prawa budowlanego;
  • Zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem, w tym wyznaczania priorytetów;
  • Myślenie strategiczne i ukierunkowanie na realizację celów realizowanych projektów;
  • Umiejętność planowania, kontroli realizowanych zadań oraz identyfikacji i oceny ryzyk;
  • Umiejętność analitycznej oceny sytuacji i szybkie podejmowania decyzji;
  • Komunikatywność i umiejętność budowy dobrych relacji na wszystkich poziomach, wewnętrznie i zewnętrznie;
  • Inteligencja emocjonalna;
  • Zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Budowanie i zarządzanie zespołem inżynierów realizujących ciekawe projekty budowlane;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę lub B2B;
  • Warunki finansowe dostosowane do rangi stanowiska, rynkowych standardów, doświadczenia i wiedzy oraz oczekiwań kandydata;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ? finansowanie dodatkowych studiów, szkoleń, kursów (takich jak studia podyplomowe MBA dla inżynierów);
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dofinansowanie do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatki za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojej aplikacji poprzez wypełnienie formularza ZGŁOSZENIOWEGO APLIKUJ

lub drogą mailową na adres rekrutacja@ioze.pl

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.instytut.ioze.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.