projektpraca.eu

Kierownik ekipy wiertniczej

Agro Trade Grzegorz Bujak
  • Dodano: 03 lipca 2020
  • Ważna do: 03 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

  • kierowanie pracą ekipy wiertniczej w systemie 1 lub 2 zmianowym
  • nadzór nad realizacją kontraktów w terenie

Wymagania

  • znajomość obsługi wiertnicy typu COMACCGIO GEO 600-602
  • umiejętność wiercenia otworów rdzeniowych metodą podwójnego i potrójnego rdzeniowania metodą wrzutową
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym mile widziane
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy na terenie całej Polski, praca w delegacji
  • czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane C

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia przy różnorodnych projektach
  • samochód, laptop, telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. W temacie wiadomości prosimy wpisać: KIEROWNIK EKIPY WIERTNICZEJ.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetważanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Agro Trade Grzegorz Bujak, u. Ks. Stanisława Staszica 6/010, 25-08 Kielce, NIP 768 157 10 31"