projektpraca.eu

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Inwestycji

Fullmet
  • Dodano: 20 października 2021
  • Ważna do: 01 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Wsparcie wszystkich obszarów w obrębie Zakładu Produkcyjnego mających na celu zwiększenie efektywności i mocy produkcyjnych. Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, wykonaniem budżetu oraz sprawozdawczością, Pełna odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój Działu Utrzymania Ruchu, Ścisła współpraca z innymi działami, wpływ na rozwój organizacji, Współpraca z klientami w obszarze inwestycji oraz utrzymania ruchu, Budżetowanie i negocjowanie zakupów inwestycyjnych, Stały monitoring rozwiązań formalno-prawnych dotyczących inwestycji i ich wpływu na środowisko naturalne.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Preferowane zakłady produkcyjne o podobnym profilu Doświadczenie w zarządzaniu Działem Utrzymania Ruchu, Doświadczenie w obszarze prowadzenia projektów inwestycyjnych Wykształcenie wyższe techniczne, Znajomość języka angielskiego, Nastawienie na rozwój, inicjatywa w działaniu,

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, Praca w nowoczesnej firmie Wpływ na rozwój organizacji oraz możliwość realizacji własnych inicjatyw, Pakiet benefitów oraz szkoleń.