projektpraca.eu

Kierownik Działu Technicznego

Quickpack Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 stycznia 2018
  • Ważna do: 12 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Pochodzisz z Jędrzejowa lub okolic ? Pracujesz poza miejscem zamieszkania ? Masz dość dojazdów i rozłąki z rodziną ? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE ! Kierownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Jędrzejów, woj. świętokrzyskie Opis stanowiska: - Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez właściwe utrzymanie i nadzór techniczny parku maszynowego i innych urządzeń -Przygotowywanie i realizacja planów remontowych, przeglądów technicznych maszyn i urządzeń eksploatowanych w dziale produkcyjnym - Prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń oraz zamówień materiałów i części w zakresie przyjmowania do eksploatacji zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi. - Zabezpieczanie, przekazywanie i właściwie przechowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej wszystkich maszyn i urządzeń oraz archiwizowanie nowo wprowadzanych zmian technicznych na maszynach i urządzeniach; - proponowanie usprawnień i rozwiązań dotyczących poprawy wydajności i stanu optymalizacji kosztów utrzymania ruchu i wprowadzania działań prewencyjnych technicznego maszyn; - Tworzenie i nadzorowanie budżetu udziału technicznego - Bieżąca kontrola kosztów w zakresie utrzymania ruchu, - Nadzór nad magazynami technicznymi. - Skuteczne zarządzanie grupą podległych pracowników oraz planowanie szkoleń zapewniających rozwój podległego personelu - Sukcesywne wdrażanie zasad i narzędzi Lean Manufacturing, 5S - Efektywna współpraca z pozostałymi komórkami w firmie - Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń - opóźnień; - Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz instalacji; Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie - Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń Podania oraz CV prosimy kierować na adres: Quickpack Polska Sp. z o.o., Ul. Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów lub adres e-mail: quickpack@quickpack.pl

Wymagania

Wymagane kwalifikacje: - Wykształcenie kierunkowe - wyższe techniczne mile widziane mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, elektronika); - Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej; - Praktyczna znajomość mechaniki i elektroniki; - Znajomość rysunku technicznego; - Wiedza i praktyczne doświadczenie z wdrażania Lean Manufacturing; 5S, TPM - Praktyczna znajomość pakietu MS Office; - Prawo jazdy kat. B; - Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu; - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. - Umiejętność analitycznego myślenia;