projektpraca.eu

Kierownik działu marketingu

Formaster S.A.
  • Dodano: 28 marca 2023
  • Ważna do: 11 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Efektywne organizowanie pracy i zarządzanie podległym zespołem marketingu oraz rozwijanie jego kompetencji i samodzielności,
  • Kontrola pracy i produktywności zespołu,
  • Raportowanie do Zarządu i Dyrektora Marketingu,
  • Koordynowanie projektów marketingowych i trade marketingowych,
  • Współpraca z innymi zespołami wewnątrz organizacji szczególnie działem wdrożeń, handlowym krajowym i eksportowym,
  • Nadzorowanie współpracy z agencjami zewnętrznymi,
  • Nadzór i aktualizacja budżetu działu marketingu,
  • Inicjatywa i wsparcie Dyrektora Marketingu w kreowaniu strategii komunikacji,
  • Analizowanie danych oraz rekomendowanie rozwiązań dotyczących ilości, jakości i funkcjonalności podejmowanych działań marketingowych,
  • Analizowanie rynku i działań marketingowych konkurencji,

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy :

  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem marketingowym,
  • Umiejętności pozwalające zarządzać osobami o różnych kompetencjach,
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność, strategiczne spojrzenie na realizację powierzonych zadań,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność delegowania obowiązków,
  • Poczucie estetyki i kreatywność,
  • Znajomość zagadnień związanych z SEO i SEM, mediów społecznościowych,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office ( szczególnie Excel, Power Point)
  • Umiejętność oceny jakości treści i materiałów graficznych,
  • Doświadczenie w realizowaniu strategii marketingowej oraz kampanii marketingowych,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, silna motywacja,
  • Pełna odpowiedzialność za podejmowane decyzje,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,

Co oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą organizację pracy,
  • elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • samochód służbowy po okresie próbnym,
  • pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • perspektywiczny i rozwojowy system wynagrodzeń,
  • pracę stacjonarną w godz. 8-16
  • miejsce pracy Bilcza k.Kielc