projektpraca.eu

Kierownik Działu księgowości ds. wspólnot mieszkaniowych

P.G.M Sp. z o.o. w Kielcach
  • Dodano: 11 marca 2024
  • Ważna do: 25 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Kielcach ul. Panoramiczna 2 lok i  poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Księgowości ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Zakres obowiązków:

- ścisła współpraca z kadrą kierowniczą Spółki,

- wdrażanie ulepszeń, proponowanie rozwiązań

- zamknięcia księgowe miesięcy i udział w sporządzaniu comiesięcznych sprawozdań finansowych

bieżąca analiza zmian przepisów prawnych w zakresie księgowości i podatków,

- inne zadania wymagane aktualnymi przepisami prawa w zakresie rachunkowości i podatków,

- zarządzanie podległym zespołem

- merytoryczne wsparcie dla zespołu

- aktywne uczestnictwo w aktualnych projektach biznesowych, organizacyjnych, administracyjnych i operacyjnych

- aktywna rekrutacja pracowników

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (kierownik działu, zastępca kierownika, główny księgowy)

- wykształcenie wyższe, ekonomiczne kierunkowe, preferowane o kierunku rachunkowość, finanse lub wyższe oraz podyplomowe z zakresu rachunkowości finansów

- bardzo dobra znajomości przepisów podatkowych oraz rachunkowych

- łatwość w przyswajaniu wiedzy i gotowość do podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

- łatwość przyswajania obsługi nowych aplikacji, systemów, w tym dobra znajomość obsługi programu MS Excel oraz doświadczenie w obsłudze programów księgowych; DOM 5, Symfonia

- chęć dzielenia się doświadczeniami i wiedzą

- predyspozycje do bycia liderem, umiejętność komunikowania się z podległym zespołem, delegowania zadań i rozliczania z nich

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

- doskonała organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

- umiejętność szybkiej nauki nowych systemów

- wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne

Oferujemy

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie w młodym, kompetentnym zespole

- partnerską atmosferę pracy

- możliwość doskonalenia zawodowego

- zespół otwarty na nowe pomysły i dokonywanie zmian

- bezstresowe wdrożenie – wprowadzimy Cię do pracy w miłej, koleżeńskiej atmosferze,

- duża samodzielność i realny wpływ na przyszłość organizacji,

- możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności zawodowych

Oferty zawierające CV proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@pgm.kielce.pl   lub składać bezpośrednio w sekretariacie PGM Sp. z o.o. Kielce ul. Panoramiczna 2 lok i

Kontakt z pracodawcą

Adres e-mail

biuro@pgm.kielce.pl

Nr telefonu

41 3686121