projektpraca.eu

Kierownik działu handlowego/fotowoltaika

Proecto Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 lipca 2020
  • Ważna do: 27 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

-Zarządzanie działem zgodnie ze standardami firmy

-Rekrutacja i stworzenie zespołu handlowców

-Realizacja planów zakupowych

-Kierowanie, delegowanie, motywowanie i rozwój personelu

-Realizacja powierzonych planów i zadań.

-Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

-Potrafisz skutecznie i efektywnie zarządzać zespołem?

-Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

-Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?

-Jesteś kreatywny, otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?

-Masz wykształcenie min. średnie?

-Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym?

CO OFERUJEMY?

-Umowę o pracę.

-Pakiet szkoleń rozwojowych.

-Wysokie premię od uzyskanych wyników zespołu.

-Premię od wyników sprzedażowych.

-Niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy.