projektpraca.eu

Kierownik działu handlowego - branża motoryzacyjna

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych
  • Dodano: 04 grudnia 2019
  • Ważna do: 20 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Handlowego - branża motoryzacyjna

Miejsce pracy: Kielce, ul. Długa 28

Opis stanowiska:

- Dbałość o realizację planów sprzedażowych

- Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna)

- Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale

- Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie techniczne

- Znajomość branży motoryzacyjnej najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

- Dobra organizacja pracy

- Dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność

- Wysokie zdolności komunikacyjne

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pracę w Firmie będącej liderem segmentu rynku

- Stabilne warunki zatrudnienia

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 77 40 99 505

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).