projektpraca.eu

Kierownik Działu Fotowoltaiki

Polonica D.Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 20 lipca 2021
  • Ważna do: 03 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D.COM Sp z o. o. S.K.A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

KIEROWNIKA  DZIAŁU FOTOWOLTAIKI

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą i rozwojem Działu Fotowoltaiki oraz rozliczanie przedstawicieli

  • tworzenie specyfikacji, ofert handlowych i wykonawczych dla klientów z zakresu instalacji fotowoltaicznych

  • monitorowanie zamówień i nadzór nad procesem montażu

  • przygotowanie raportów i zestawień dotyczących realizacji założonego planu

  • motywowanie i rozwój zespołu handlowego

  • odpowiedzialność za proces sprzedaży i wyniki zespołu

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • doskonała znajomość branży fotowoltaicznej
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

  • doświadczenie w samodzielnym budowaniu struktur sprzedażowych

  • umiejętności managerskie, organizacyjne i analityczne

  • dobra znajomość branży fotowoltaicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • wybór preferowanej formy zatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polonica D. Com Sp. z o. o. S.K.A z siedzibą w Kielcach."