projektpraca.eu

Kierownik dozoru technicznego

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 maja 2024
  • Ważna do: 05 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zapewnienie ruchu maszyn, nadzorowanie, kontrolowanie i weryfikację pracy zespołu.

Praca w okolicach Suchedniowa.

zaaplikuj przez stronę internetową:

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00
  • pracę w organizacji z powodzeniem rozwijającej się na rynku świętokrzyskim
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • zapewnienie ruchu maszyn i urządzeń na zakładzie
  • zarządzanie zespołem mechaników/elektryków
  • organizacja, nadzór pracy warsztatu mechanicznego/elektrycznego
  • prowadzenie gospodarki serwisowo-remontowej
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie przeglądów technicznych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (specjalność mechanika, elektryka lub budowa maszyn) lub średniego popartego bogatym doświadczeniem
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu brygadą
  • wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • doświadczenia w obsłudze komputera (MS Office, mile widziana znajomość programów wsparcia inżynierskiego np. CAD itp.)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia