projektpraca.eu

Kierownik Budowy Instalacji Sanitarnych

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: praca w delegacji Obowiązki: - planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie, - współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców, - tworzenie dokumentacji kontraktowej, - zarządzanie gospodarką materiałową na budowie, - zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym, rzeczowym i terminowym - udział w procesie rozliczania robót dodatkowych.

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Środowiska - preferowany kierunek to: Ogrzewnictwo i Wentylacja lub Sieci i Instalacje Sanitarne, - min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, - uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, - praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP związanych z realizacją robót budowlanych, - doświadczenie w wycenie i kosztorysowaniu robót, - umiejętność weryfikacji kosztorysów, - znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma, - dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców w branży instalacyjnej, - prawo jazdy kat. B, - mile widziana znajomość języka angielskiego. Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli. 1. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik Budowy Instalacji Sanitarnych. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. 2. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w procesie przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.