projektpraca.eu

Kierownik Budowy Instalacji Sanitarnych / Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 grudnia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2023

Opis stanowiska pracy

Kierownik Budowy Instalacji Sanitarnych/Inżynier Budowy

Miejsce pracy:

Warszawa, Kraków, Łódź

Zakres obowiązków:

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie,
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców,
  • tworzenie dokumentacji kontraktowej,
  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym, rzeczowym i terminowym,
  • udział w procesie rozliczania robót dodatkowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia ,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy,
  • pracę w firmie z długoletnią tradycją.

Wymagania

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne Inżynieria Środowiska-preferowany kierunek to: Ogrzewnictwo i Wentylacja lub Sieci i Instalacje Sanitarne,
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,
  • uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • uprawnienia dla stanowiska kierownik budowy
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP związanych z realizacją robót budowlanych,
  • doświadczenie w wycenie o kosztorysowaniu robót
  • umiejętność weryfikacji kosztorysów,
  • znajomość oprogramowania: MS Office, Ms Projekt, AutoCad, Norma
  • dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców w branży instalacyjnej,
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.