projektpraca.eu

Kierowca

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach
  • Dodano: 29 stycznia 2021
  • Ważna do: 14 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach pilnie zatrudni kierowcę do obsługi tras i akacji wyjazdowych na terenie województwa świętokrzyskiego.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godzin).

Wynagrodzenie miesięczne brutto: zasadnicze 3000,00 zł + dodatek dla kierowcy 1350,00 zł + wysługa od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego. Dodatkowo gratyfikacja jubileuszowa po 20,25,30,35,40 latach pracy.

Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce BIP/Ogłoszenia-Nabór pracowników/Oferta pracy-Kierowca.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę znajdującą się na naszej stronie internetowej pod ogłoszeniem.

CV będą przyjmowane drogą mailową lub pocztową do 14.02.2021 r.

Wymagania

wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B i D lub w trakcie kursu na kat. D, umiejętność pracy zespołowej oraz efektywnego zarządzania czasem pracy przy obsłudze trasy.