projektpraca.eu
Mieszkania Kielce

Kierowca samochodu ciężarowego

MB Recycling
  • Dodano: 19 maja 2020
  • Ważna do: 19 czerwca 2020
855
2020-05-19 2020-06-19

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego.

Miejsce pracy: Micigózd k. Kielc

 

 

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- samochód przypisany do kierowcy

- pracę w transporcie krajowym (głownie woj. świętokrzyskie oraz ościenne)

- pojedynczą obsadę

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- stałe wynagrodzenie + premie + diety.

Wymagania

- prawo jazdy kat. C+E, ewentualnie samo C

- minimum 1 rok doświadczenia w kat. C+E

- karta kierowcy

- świadectwo kwalifikacji lub ukończenia kursu na przewóz rzeczy

- badania psychologiczne

- znajomość oraz skrupulatne przestrzeganie dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców.

 

 

 

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2019r (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Adres e-mail

rekrutacja@utylizacja.org

Podobne oferty

Kierowca B

JAREK-TRANS
  • woj. świętokrzyskie
  • Dzisiaj