projektpraca.eu

Kierowca międzynarodowy z kat. C+E

DFL Transport Sp. z o. o.
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 06 października 2022

Opis stanowiska pracy

DFL Transport Sp. z o.o.

Firma transportowa z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży TSL poszukuje do swojej załogi kierowców.

Miejsce pracy: Kielce

JEŚLI POSIADASZ:

  • aktualne uprawnienia, cyfrową kartę kierowcy, świadectwo kwalifikacji
  • badania: lekarskie i psychologiczne
  • cechy takie jak uczciwość oraz pracowitość
  • doświadczenie - nie jest ono niezbędne - zdobywaj je z nami :)

JEŚLI CHCESZ:

  • zacząć lub kontynuować swoją przygodę za kółkiem
  • pracować na terenie Europy Zachodniej
  • jeździć plandeką lub BDF-em
  • jeździć w systemie 2/1, 3/1 w podwójnych i pojedynczych obsadach
  • pracować w systemie 2 tygodnie w trasie - 2 tygodnie w domu
  • dobrze zarabiać (500/550 zł na rękę /dzień)
  • terminowo otrzymywać wypłaty wynagrodzenia
  • dojeżdżać do pracy na koszt pracodawcy
  • kierować nowym, zadbanym taborem (Scania, DAF)
  • pracować zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy
  • posiadać zaplecze i całodobowe wsparcie techniczne oraz zespołu dyspozytorów

OFERUJEMY:

  • przyuczenie do zawodu, jeśli nie posiadasz doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe zjazdy/wyjazdy
  • opiekę dyspozytora 24h na dobę
  • premię za ekonomiczną jazdę
  • bonus za polecenie pracownika
  • dobrą stawkę w ofercie dla "skoczka"