projektpraca.eu

Kierowca międzynarodowy C+E

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Dołącz do ponad 100-osobowego Zespołu Kierowców w VIVE Group, Lidera w swojej branży w Polsce.

W VIVE Textile Recycling od 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyklingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca Samochodu Ciężarowego

Charakterystyka pracy:

  • Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE,
  • Obsady pojedyncze i podwójne,
  • Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,
  • Kilkudniowe wyjazdy i powroty do Kielc,
  • „Kółka” na powtarzalnych trasach (około 2000km),
  • Około 21-22 dni w tracie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. C+E,
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie 1 rok,
  • Niezbędne do zatrudnienia dokumenty: świadectwo kwalifikacji, orzeczenie psychologiczne, kartę kierowcy,
  • Uczciwości i dyspozycyjności,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego/ukraińskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system motywacyjny: 7000-8500zł netto,
  • Dodatkowo: nagroda za spalanie i postawę pracownik, dodatki stażowe,
  • Nowoczesną flotę samochodów ciężarowych (3-4 letnie)
  • Bogate zaplecze socjalne,
  • Odzież roboczą,
  • Szkolenia wstępne i Eco Drive.

Benefity:

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy również do celów prywatnych),
  • Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), Infolinia, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,
  • Dla kierowcy i jego rodziny: karty sportowe, bony i paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, karty rabatowe na wybrane stacje paliw, system poleć pracownika itd.

Wymagania

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klauzula Informacyjna RODO:

W wykonaniu obowiązku przewidzianego art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) , VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. niniejszym informuje, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w związku z ubieganiem się przez Panią/ Pana o zatrudnienie jest VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 22, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie pod numerem KRS 0000089969, NIP: 657*****33, Regon: 290508529 – jako przeprowadzający rekrutację;

2. Z Inspektorem Ochrony Danych w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. można kontaktować się za pośrednictwem adresu email ochrona.danych(małpa)vive.com.pl

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów kodeksu pracy, tj. w zakresie w jakim jest to niezbędne dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom Grupy VIVE, na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych bądź z uwagi na uzasadniony interes w przekazaniu danych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych.

5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez cały okres trwania rekrutacji aktualnej oraz rekrutacji przyszłych nie dłużej niż 2 lata.

6. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych dotyczących Pani/Pana, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody, cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.

7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych .

8. Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania przez Panią/Pana danych lub zażądania usunięcia danych osobowych przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego stanie się niemożliwe.

9. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.