projektpraca.eu

Kierowca międzynarodowy C+E

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 07 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Chcesz dołączyć do wyjątkowego zespołu kierowców, którzy codziennie sprawiają, że VIVE Group jest rozpoznawalne w całej Polsce oraz w ponad 70 krajach na świecie?

Świetnie! Dojechałeś do właściwej bazy

W VIVE Textile Recycling od 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób.

Jako firma rozwijamy się w duchu ekologii, prowadząc m.in. regularne szkolenia eco-drivingu.

Chcesz być ważną częścią naszej organizacji? Czytaj dalej!

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zaangażowanych pasjonatów 4 kółek na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy

Baza: Kielce (Malików)

Jakie zadania przed Tobą?

  • Stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia,
  • Baza w Kielcach, obsady podwójne i pojedyncze,
  • Kilkudniowe wyjazdy i powroty do Kielc,
  • "Kółka" na powtarzalnych trasach,

Co Ci zaoferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie wieloskładnikowe oraz przejrzysty system motywacyjny (podstawa + premia + diety + dodatki),
  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę już od pierwszego dnia oraz stabilność zatrudnienia,
  • Szkolenia wstępne,
  • Obsady podwójne i pojedyncze,
  • Nowoczesną bazę
  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty system benefitów m.in.: bony świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej (na preferencyjnych warunkach), kartę sportową, kartę rabatową na wybrane stacje paliw itd.

Spójrz teraz kogo konkretnie poszukujemy.

  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • Świadectwo kwalifikacji,
  • Orzeczenie psychologiczne,
  • Kartę kierowcy,
  • Uczciwości i dyspozycyjności,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Wymagania

Widzisz tutaj siebie? Świetnie - aplikuj na adres : rekrutacja@vive.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj, aby do swojego CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Informacje RODO:

W wykonaniu obowiązku przewidzianego art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1), VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. niniejszym informuje, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w związku z ubieganiem się przez Panią/ Pana o zatrudnienie jest VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańskiej 22, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie pod numerem KRS 0000089969, NIP: 6570081033, Regon: 290508529 ? jako przeprowadzający rekrutację;

Z Inspektorem Ochrony Danych w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. można kontaktować się za pośrednictwem adresu email ochrona.danych(małpa)vive.com.pl

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów kodeksu pracy, tj. w zakresie w jakim jest to niezbędne dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom Grupy VIVE, na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych bądź z uwagi na uzasadniony interes w przekazaniu danych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez cały okres trwania rekrutacji i zostaną usunięte w ciągu 30 dni od jej zakończenia.

Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych dotyczących Pani/Pana, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody, cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania przez Panią/Pana danych lub zażądania usunięcia danych osobowych przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego stanie się niemożliwe.

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.