projektpraca.eu

Kierowca kat. C lub C+E

Eneris Surowce Usługi S.A.
  • Dodano: 06 września 2024
  • Ważna do: 20 września 2024
198
2024-09-06 2024-09-20

Opis stanowiska pracy

Firma Eneris zatrudni kierowcę z prawem jazdy kategorii C lub C+E.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę;
  • świadczenie "wczasy pod gruszą"
  • kartę multisport
  • ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną;
  • szkolenia i podwyższanie kwalifikacji na koszt firmy.

Najważniejsze obowiązki:

  • odbiór odpadów pojazdem przydzielonym do realizacji zadania (pojazd bezpylny)
  • dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego pojazdu
  • wykonywanie podstawowych napraw i czynności eksploatacyjnych
  • wypełnianie kart drogowych i dokumentacji eksploatacyjnej
  • kompleksowy odbiór i załadunek odpadów

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych
  • karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, punktualność
  • kultura osobista w kontaktach z klientem
  • mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigów HDS, ADR, kat. C+E, doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych z przyczepą

Kontakt z pracodawcą

538 556 218

Adres e-mail

praca.kielce@eneris.pl