Kierowca C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Legnica, dolnośląskie

LOG Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 września 2022
  • Ważna do: 31 grudnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa LOG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Legnica, dolnośląskie

System zjazdowy: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 6/2

Rodzaj naczepy: firanka

Wynagrodzenie: 8500 - 10500 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Legnica, dolnośląskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka standard,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po Niemczech i Szwajcarii,
  • przewóz towarów handlowych oraz półproduktów do zakładów produkcyjnych dla branży budowlanej

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 6/2,
  • praca z zachowaniem europejskich przepisów, w trasach dziennych,
  • zazwyczaj 1-2 punkty w ciągu dnia, dostarcza się ładunki całopojazdowe, bez wymiany palet,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zlecenia są na ogół powtarzalne,
  • trasy średniodystansowe, w ciągu pełnego miesiąca pokonuje się maksymalnie 10 tys. kilometrów,
  • dobrze prosperująca firma, z taborem liczącym ok. 140 pojazdów w standardzie Euro 6, w tym LNG,
  • nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pracę kierowcy, takie jak: interoperacyjne urządzenia do poboru opłat drogowych, brak konieczności rozliczania paragonów oraz pełna digitalizacja,
  • firma posiada własny terminal logistyczny w Niemczech, infrastrukturę serwisową (busy serwisowo-naprawcze, lawety do holowania), myjnię i hotel z zapleczem noclegowo-sanitarnym oraz nowoczesną bazę w Polsce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • miesięczne wynagrodzenie netto jest zależne od wybranego systemu zjazdowego:
  • w systemie 2/1: 8500 zł, w systemie 2/2: 7500 zł, w systemie 3/1: 9500 zł, w systemie 4/1: 10500 zł,
  • wypłacane dodatkowe premie: świąteczne, stażowe oraz za dbanie o czystość auta,
  • wyjazd do pracy firmowym autobusem, start sobota wieczór, trasa: Gorzów Wlk. – Legnica – 79780 Stühlingen
  • powroty do Polski organizowane w piątki wieczorem: 79780 Stühlingen – Legnica – Gorzów Wlk.,
  • zwrot kosztów dojazdu do Gorzowa Wlk. lub Legnicy z każdego miejsca w Polsce,
  • dla wszystkich pracowników i ich rodzin oferowane wsparcie na szeroką skalę, m. in.:
  • pomoc w wynajęciu mieszkania w Polsce i dbałość o odpowiednie otoczenie socjalno-społeczne,
  • dla cudzoziemców bezpłatna pomoc w uzyskaniu karty pobytu i składaniu wniosków wizowych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 789 499 264 lub na adres mailowy: praca@log-polska.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 20:00.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej