projektpraca.eu

Kierowca C+E -chłodnia lub firanka - trasy międzynarodowe

Warentrans Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 maja 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa Warentrans Sp. z o.o. z siedzibą główną w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA C+E - chłodnia lub firanka - trasy międzynarodowe

System zjazdowy: 8/1 lub 8/2

Rodzaj naczepy: chłodnia lub firanka

Wynagrodzenie: około 10 000 zł netto

Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia lub firanka,
  • przewóz ładunków pełnych lub drobnicowych, m. in. żywności, artykułów chemicznych oraz lekarstw,
  • trasy międzynarodowe po całej Europie, najczęściej do Niemiec, Francji i Hiszpanii

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemach zjazdowych 8/1 lub 8/2, możliwość omówienia innych,
  • wyjazdy z głównej bazy w Kielcach lub z Pogorzyc w woj. małopolskim,
  • zróżnicowana ilość punktów i przepinek, zależnie od wykonywanego zlecenia,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • sprawne i dobrze wyposażone ciągniki marki MAN, RENAULT, SCANIA,
  • dla kierowców bez doświadczenia prowadzone są szkolenia w podwójnej obsadzie,
  • sprawny i dobry kontakt z zespołem spedytorów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie 320 zł netto za każdy pracujący dzień ? również w weekendy,
  • rozliczenia zgodne z przepisami obowiązującymi w UE,
  • podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
  • możliwość zatrzymania się na weekend w bazie operacyjnej pod Barceloną w Hiszpanii, gdzie znajduje się pełne zaplecze socjalne (toalety, prysznice, kuchnia, stołówka, pralka),
  • wynagrodzenie miesięczne około 10 000 zł netto,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej,
  • oferta skierowana także do obcokrajowców, kontakt z dyspozytorem w j. ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: biuro@warentarns.pl

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 660 614 890

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00