projektpraca.eu

KIELCE: Sekretarz szkoły/specjalista ds. marketingu

Centrum Kształcenia TORUS w Kielcach
  • Dodano: 31 stycznia 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany SEKRETARZ SZKOŁY/SPECJALISTA DS. MARKETINGU. Miejsce pracy: KIELCE Jeżeli jesteś ambitną, pełną optymizmu i chętną do pracy osobą prześlij do nas swoje CV. Oferujemy: -pracę w młodym zespole; -motywujące wynagrodzenie; -stabilną prace w rozwijającej się firmie -zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją; CV prosimy wysyłać na adres cv@szkola-torus.pl. W tytule e-mail prosimy wpisać KIELCE ? Sekretarz szkoły/specjalista ds. marketingu. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Wymagania

Wymagania: - asertywność w kontaktach z klientami; - komunikatywność oraz kultura osobista; - podstawowa znajomość obsługi komputera; - własny samochód (prawo jazdy kategorii B); - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, siła przebicia; - samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań; - mile widziane doświadczenie w branży marketingowej;