projektpraca.eu

Kasjer-sprzedawca

STACJA PALIW BP KIELCE
  • Dodano: 20 września 2020
  • Ważna do: 01 października 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do nas osoby o wysokiej kulturze osobistej, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

*Obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w BP EUROPA SE oddział w Polsce

*aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

*dbałość o wizerunek firmy

*prace porządkowe

*przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru zgodne z zasadami merchandizingu

Wymagania

Oferujemy:

*pracę w stabilnej firmie

*atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych

*elastyczny grafik pracy (dostosowujemy się do potrzeb osób uczących się)

*Naszym pracownikom oferujemy szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach, które obejmują: obsługę klienta, zagadnienia związane z produktami sprzedawanymi na stacji, zasady ?bezpiecznej stacji? (BHP, pierwsza pomoc)

*możliwość awansu w strukturach firmy zgodnie ze ścieżkami kariery obowiązującymi w BP

*możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie