projektpraca.eu

Kasjer - Księgowy

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach
  • Dodano: 14 czerwca 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
778
2024-06-14 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa kasowa, wystawianie faktur, bieżące prowadzenie dokumentacji kasowej, udział w akcjach wyjazdowych (również w weekendy).

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie:

- miesięczne: zasadnicze 4600,00 zł brutto + dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego,

- inne: gratyfikacja jubileuszowa po 20, 25, 30, 35, 40 latach pracy

Oferty należy składać do 30 czerwca 2024 r. na adres mailowy: sekretariat@rckik-kielce.com.pl

z podaniem w tytule stanowiska "kasjer-księgowy".

Więcej informacji znajduje się w ogłoszeniu na naszej stronie internetowej w zakładce BIP:

Przed złożeniem CV prosimy o zapoznanie się z "klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę", zamieszczoną pod ogłoszeniem.

Wymagania

Wymagamy:

- wykształcenia co najmniej średniego kierunkowego i co najmniej rocznego doświadczenia w zawodzie kasjera lub wyższego wykształcenia kierunkowego,

- mile widziane doświadczenie w księgowości,

- znajomości przepisów dotyczących gospodarki kasowej oraz ustawy o rachunkowości,

- dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,

- dyspozycyjności,

- uczciwości

Kontakt z pracodawcą

41-3359402

Adres e-mail

sekretariat@rckik-kielce.com.pl