projektpraca.eu

Junior Technical Support Specialist

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 marca 2024
  • Ważna do: 04 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Kielce- stacjonarnie

Umowa: UoP

Widełki finansowe: 4500 - 5000 zł brutto

Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii, która potrafi wykorzystać Excel do rozwiązania nawet najbardziej złożonych zagadnień, masz chęć do nauki i chcesz rozwijać się w dziedzinie IT, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

  • Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  • Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
  • Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
  • Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in:  Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  • W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Szukamy, osoby kreatywnej, zmotywowanej i samodzielnej, z mieszanką umiejętności technicznych i kreatywnych, gotowej na pełne zaangażowanie w powierzane jej zadania.

 Dołącz do Naszego Teamu!

Do Twoich obowiązków będa należeć:

  • Wspieranie zespołów Marketingu oraz IT w codziennych zadaniach i projektach
  • Analiza danych w programie Excel oraz tworzenie raportów
  • Obsługa strony www opartej na wordpressie
  • Zarządzanie i optymalizacja procesów w oparciu o CRM
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej komunikacji i realizacji projektów
  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom wewnętrznym

Nasze oczekiwania :

  • Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym- warunek konieczny
  • Chęć rozwoju i poszerzania swoich umiejętności w obszarze IT
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych technologii
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu programowania będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z informatyką lub pokrewne)

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy z ekspertami w swojej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą :)
  • Zdobycie doświadczenia w dziedzinie: Excel (arkusze google)/ Wordpress / Marketing Automations / HTML / CSS / SQL
  • Stabilność zatrudnienia - Umowa o pracę
  • Dodatkowa opieka medyczna oraz karta MultiSport
  • Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
  • Comiesięczne spotkania integracyjne
  • Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • Zniżki na usługi firmy Angloville oraz platformy językowej
  • Nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl  dołączając klauzulę