Junior Digital Performance Specialist (z możliwością pełnego przeszkolenia)

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 sierpnia 2024
  • Ważna do: 05 września 2024

Opis stanowiska pracy

Junior Digital Performance Specialist
(z możliwością pełnego przeszkolenia)

Kontrakt: UoP/ B2B
Widełki finansowe:

UOP: 4300- 5500 brutto

B2B:  5000- 6700 netto

Lokalizacja: Kielce

Dołącz do zespołu lidera w edukacji językowej!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która kształtuje przyszłość nauki języków obcych w Polsce i Europie Centralnej. Angloville, działając na 8 europejskich rynkach, co roku pomaga ponad 30 000 osobom osiągnąć biegłość językową. Nasz międzynarodowy zespół, składający się z ponad 10 narodowości, to ludzie pełni pasji i energii.

Kogo szukamy?

Szukamy osób pełnych zapału i chęci do nauki, które marzą o karierze w marketingu cyfrowym, ale nie mają jeszcze doświadczenia. U nas znajdziesz pełne wsparcie i szkolenie, które pozwoli Ci szybko zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej dynamicznej branży.

Czym będziesz się zajmować po przeszkoleniu?

  • Zarządzaniem i optymalizacją kampanii reklamowych na platformach Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads, LinkedIn Ads oraz Microsoft Ads.