projektpraca.eu

Inżynier sprzedaży

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 11 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  1. Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań.

Praca w siedzibie spółki ( Kielce ).

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  2. Wymiar czasu pracy: 1,0 etatu.
  3. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  4. Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie, która jest największym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej.
  5. Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.
  6. Wynagrodzenie ( Podstawa + Premia ) : do uzgodnienia.

Obowiązki:

  1. Doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy.
  2. Nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy.
  3. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczne przygotowywanie ofert handlowych oraz  realizację zamówień.
  4. Współpraca z mobilnymi przedstawicielami handlowymi.
  5. Systematyczne raportowanie swojej pracy.
  6. Realizowanie zadań zleconych przez przełożonych.
  7. Przestrzeganie dyscypliny pracy i przepisów BHP i P. Poż.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: Inżynier Sprzedaży-KIELCE na adres: rekrutacja@prema.pl  lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno ? Administracyjnym p. 201, 202 do dnia 31.01.2022 roku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 41 366-95-17.

Wymagania

Wymagania:

  1. Znajomość podstaw pneumatyki siłowej.
  2. Znajomość hydrauliki, automatyzacji produkcji (będzie dodatkowym atutem).
  3. Wykształcenie techniczne wyższe lub doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/przemysłowej.
  4. Zdolność do przyswajania wiedzy technicznej.
  5. Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  6. Dyspozycyjność.
  7. Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.