projektpraca.eu

INŻYNIER SPRZEDAŻY/ specjalista do spraw pneumatyki

Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca JiP spółka jawna
  • Dodano: 20 stycznia 2017
  • Ważna do: 20 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą działającą od 1997 roku w obszarze pneumatyki przemysłowej w zakresie dystrybucji, projektowania i produkcji rozwiązań pneumatycznych dla przemysłu. Nasza działalność oprócz dystrybucji urządzeń światowych liderów pneumatyki oparta jest na konstruowaniu i produkcji rozwiązań aplikacyjnych na własnych maszynach CNC oraz profesjonalnych usługach serwisowych. INŻYNIER SPRZEDAŻY/ specjalista do spraw pneumatyki Miejsce pracy: Sitkówka-Nowiny, Zgórsko 1B Region: świętokrzyskie Co będzie należało do Twoich obowiązków: - nawiązanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami - przygotowanie ofert dla klientów i sporządzanie dokumentacji do wystawiania faktur sprzedaży - przygotowywanie rozwiązań technicznych - udział w szkoleniach i targach Co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu: - umowa o pracę na czas nieokreślony - pełne szkolenie w zakresie pneumatyki - pełne szkolenie w zakresie technik sprzedaży - możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych - wsparcie techniczne i logistyczne - dobre warunki pracy - pracę w dynamicznym młodym zespole - samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy Przyślij do 20 lutego na poniższy adres swój list motywacyjny wraz z C.V. Email: jsitek@pneumatic-complex.com.pl

Wymagania

Czego oczekujemy: - wykształcenie wyższe techniczne - minimum rok doświadczenie w zakresie pneumatyki - doświadczenie w kontaktach z klientem w sektorze B2B mile widziane - rozwinięte zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kategorii B