projektpraca.eu

Inżynier Serwisu

BOSKY
  • Dodano: 12 października 2021
  • Ważna do: 22 października 2021

Opis stanowiska pracy

BOSKY bardzo nowocześnie zarządzana firma, działająca w całej Polsce z siedzibą główną w Kielcach, specjalizująca się w sprzedaży opakowań, maszyn pakujących oraz robotów.

Zarówno nowoczesność i dobra jakość urządzeń jak i wysoki poziom oferowanych usług z zakresu automatyki pakowania, inżynierii i doradztwa technicznego determinują codzienną pracę całego zespołu, który ciągle się rozwija i jest dlatego otwarty na ludzi ambitnych i gotowych do nowych wyzwań.
Wszystkich pracowników charakteryzuje gotowość do codziennej podróży i samodzielność działania oraz znajomość języków obcych, ponieważ komunikacja z dostawcami z całego świata odbywa się głównie w języku angielskim.

Obowiązki:

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i operacyjnych,
  • doradztwo i diagnozy techniczne,
  • projektowanie rozwiązań zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta,
  • wsparcie przy zamówieniach/zleceniach i kontrola wykonania zaprojektowanych rozwiązań,
  • montaże nowych urządzeń i instalacji,
  • przeprowadzanie testów oraz pokazów maszyn w firmie i u Klienta,
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie, oferującej technologiczne rozwiązania z całego świata,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia w Polsce i za granicą,
  • interesujące projekty i możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazny, zgrany zespół.

Z przyjemnością powitamy w zespole osobę, dla której rozwój przez wiedzę sprawia satysfakcję, a stabilność jest jednym z priorytetów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki związane z robotyką lub mechatroniką,
  • determinacja nieustannego rozwoju zawodowego
  • wiedza z zakresu elektroniki, elektryki, mechaniki, robotyki
  • komunikatywność, zapał i duża energia do pracy,
  • skuteczność i pozytywne nastawienie do sukcesu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy poparte doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.