projektpraca.eu

Inżynier - majster produkcji

Mostostal Kielce S.A.
  • Dodano: 14 maja 2021
  • Ważna do: 28 maja 2021

Opis stanowiska pracy

- nadzór nad przygotowaniem robót do realizacji,
- organizowanie zespołu pracowników produkcji w sposób zapewniający należyte wykorzystanie maszyn i urządzeń,
- nadzór nad terminowością i jakością produkcji,
- nadzór i przestrzeganie właściwego i pełnego wykorzystania czasu pracy,
- zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie w branży metalowej,
- znajomość rysunku technicznego,
- wiedza z dziedziny spawalnictwa,
- rzetelność, odpowiedzialność,
- zaangażowanie.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- bogaty pakiet socjalny (ciepły posiłek w trakcie pracy, talony/dodatki świąteczne,    paczki dla dzieci, dofinansowanie letniego wypoczynku, ubezpieczenie na życie,  prywatna opieka medyczna, karty MultiSport),

- pracę w stabilnej, renomowanej firmie.