projektpraca.eu

Inżynier budowy

GVD
  • Dodano: 10 czerwca 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wsparcie kierownika budowy w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem, harmonogramem oraz budżetem;
  • analiza dokumentacji technicznej;
  • kontrola jakości i terminowości robót;
  • pilnowanie porządku oraz przestrzegania przepisów bhp na terenie budowy;
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót;
  • przeprowadzanie odbiorów lokatorskich;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w Kielcach;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym i prężnie działającym zespole.

Oferty wraz z CV zawierającym odpowiednie klauzule dot. przetwarzania danych prosimy kierować na adres mailowy: praca@gvd.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • dobra znajomość pakietu Office oraz programu Autocad;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.