projektpraca.eu

Inżynier budowy

Climatic Sp. z o. o. Sp. k.
  • Dodano: 31 marca 2021
  • Ważna do: 30 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Climatic Sp. z o. o. Sp. k. zajmująca się produkcją modułową szuka do Zakładu Produkcyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. E. Kwiatkowskiego 20B: Inżynierów budowy branży budowlanej

Zadania:

  • Nadzór nad robotami budowlanymi
  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Narzędzia do pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

CV proszę przesyłać na adres e-maila: ostrowiec@climatic.pl lub składać w biurze firmy Climatic w Ostrowcu Św. przy ul. E. Kwiatkowskiego 20 B

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe w specjalności budowlanej
  • Kompletna znajomość procesu budowlanego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy
  • Prawo jazdy kategorii B

Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word Znajomość AutoCad Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

  • Umiejętność pracy pod presją czasu