projektpraca.eu

Inżynier budowy

Furmanek Renewal Sp. z o.o S.K.A
  • Dodano: 22 stycznia 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

INŻYNIER BUDOWY Opis stanowiska: ? przygotowywanie dokumentów budowy ? bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów budowy ? sporządzanie harmonogramów ? tworzenie raportów tygodniowych i miesięcznych ? wykonywanie kalkulacji roboczej ? przygotowywanie materiałów do odbiorów ? obsługa bieżących potrzeb budowy Oferujemy: ? pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją w branży, ? przyjazną atmosferę w pracy, ? umowę o pracę, ? rozwój zawodowy ? atrakcyjny system wynagrodzeń Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: E: rekrutacja@furmanek.pl

Wymagania

? wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo) ? znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad, ? dokładność, odpowiedzialność, terminowość ? umiejętność pracy pod presją ? komunikatywność ? umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne ? dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)