projektpraca.eu

Inżynier budowy

NAFINUD
  • Dodano: 23 stycznia 2018
  • Ważna do: 11 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: -Nadzór nad jakością prowadzonych robót oraz przestrzeganiem przepisów BHP, -Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami, -Wsparcie Kierownika Projektu / Kierownika Budowy przy realizacji kontraktów oraz koordynacji prac w zakresie wykonywanych robót, -Analizę dokumentacji technicznej i koordynowanie realizacji prac na powierzonym odcinku robót. -Zarządzanie sprzętem i materiałami. -Nadzór nad podwykonawcami i podległymi pracownikami. -Kontrolę jakości robót powierzonych podwykonawcom. -Pracę w województwie mazowieckim.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: -Wyższego wykształcenia lub ostatni rok studiów o profilu budowlanym lub pokrewnym (co najmniej inżynier), -Dyspozycyjności, dokładności, odpowiedzialności, umiejętności ? planowania i organizowania działań, -Gotowości do wyjazdów służbowych, -Znajomości pakietu biurowego MS Office, AutoCAD i NORMA, -Umiejętności wykorzystają wiedzy w praktyce, -Umiejętności czytania dokumentacji projektowej, -Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, Mile widziane: -Czynne prawo jazdy kat. B -Doświadczenie zawodowe. Oferujemy: -Umowę o pracę, -Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -Praca na terenie Radom/Zwoleń