projektpraca.eu

Inżynier budowy / kierownik robót

PHUP Banakiewicz
  • Dodano: 29 stycznia 2021
  • Ważna do: 12 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zatrudni inżyniera budowy / kierownika robót.

Zakres obowiązków:

realizacja budów zgodnie z umową, koordynacja i nadzór nad pracami budowlanych, kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej w czasie realizacji prac budowlanych, przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP, nadzór nad jakością prowadzonych robót oraz kontrola nad realizowaną budową w zakresie technicznym, nadzór nad pracownikami firmy oraz nad pracą firm podwykonawczych.

Wymagania

Doświadczenie w realizacji prac budowlanych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, znajomość prawa budowlanego, dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność, prawo jazdy-kat. B,

FIRMA OFERUJE:

Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny po godz. 17.