projektpraca.eu

Inżynier budowy instalacji sanitarnych

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 października 2019
  • Ważna do: 08 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: praca w delegacji

Obowiązki:

- planowanie i nadzorowanie robót na budowie we współpracy z Kierownikiem Budowy

- współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami

- prowadzenie dokumentacji budowy

Oferujemy:

- umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Środowiska

- preferowany kierunek to: Ogrzewnictwo i Wentylacja lub Sieci i Instalacje Sanitarne

- znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziani absolwenci

W tytule maila, prosimy o wpisanie stanowiska, na jakie Państwo aplikują.

Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli.

  1. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Inżynier budowy. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
  2. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w procesie przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.