Instalator serwisant systemów GPS/ Technik elektronik samochodowy

Globtrak Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 19 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: > montaż urządzeń GPS oraz sond paliwowych > serwis zamontowanych urządzeń

Wymagania

Wymagania: > wiedza z zakresu elektromechaniki samochodów osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych > dyspozycyjność i zaangażowanie > B. dobra organizacja czasu pracy > prawo jazdy kat. B (praca terenowa) > mile widziane doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych Oferujemy: > atrakcyjny system wynagrodzeń > pakiety szkoleń > zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności, do ustalenia > profesjonalne wyposażenie stanowiska (samochód, laptop, telefon, elektronarzędzia) > wsparcie techniczne i merytoryczne CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska Prosimy o zawarcie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.