projektpraca.eu

Instalator / konfigurator systemów

audiohifi
  • Dodano: 11 czerwca 2019
  • Ważna do: 17 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Opis Firmy:

Firma istnieje od 2005 r. Oferujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów Audio-Video dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Od 2012 r oferta firmy została rozszerzona o systemy automatyki i inteligencji budynkowej a także systemy zabezpieczeń i monitoringu. Współpracujemy z takimi dostawcami AV jak Audiocenter Poland, Horn Dystrybution, Comm-tec oraz z zakresu inteligencji budynkowej - Fibaro, Grenton oraz rozwiązania KNX. W zlecone Nam inwestycje jestesmy zaangażowani przez wszystkie etapy od projektowania do momentu oddania budynku do użytkowania.

Firma Audiohifi - poszukuje pracownika na stanowisko instalator

Opis zadań na stanowisku:

- montaż i konfiguracja systemów inteligencji budynkowej

- montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych

- montaz systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego

- montaż i konfiguracja systemów audio-video

Oferujemy:

- umowe o prace ? pełny etat

- elastyczne godziny pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie

- okresowe szkolenia z zakresu opisanych zadań na stanowisku

- programowanie systemów inteligencji budynkowej

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenie

- chęć uczenia i rozwijania własnych umiejętnosci

- dyspozycyjność i zaangażowanie

- rzetelność i uczciwość