projektpraca.eu

Inspektor Serwisu / Serwisant Armatury Przemysłowej

Obra-Tech
  • Dodano: 30 września 2022
  • Ważna do: 30 listopada 2022

Opis stanowiska pracy

Szukamy pracownika na stanowisko Inspektor Serwisu / Serwisant Armatury Przemysłowej:

Umowę o pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku (możliwy również staż).
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
Pakiet dodatkowych świadczeń ubezpieczeniowych.
Szkolenie wstepne, przygotowanie do pracy.
Zdobycie doświadczenia oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Opis stanowiska pracy:
Praca w charakterze mobilnego serwisanta armatury przemysłowej, zgodnie z profilem firmy: www.obratech.pl

Wymagania

Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju (weekendy wolne).
Min. średnie wykształcenie techniczne
Zdolności technicznych i manualnych
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Prawo jazdy kat. B.
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju
Doświadczenie w serwisowaniu lub montażu maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem
Znajomość branży armatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem