projektpraca.eu

Inspektor nadzoru

Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Dodano: 14 czerwca 2024
  • Ważna do: 28 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Pełnienie działalności inspekcyjno-kontrolnej w zakresie przestrzegania i stosowania przepisów prawa budowlanego nad noworealizowanymi i remontowanymi obiektami,

Sprawowanie nadzoru nad zasobami spółdzielni;

Przygotowywanie kompletnej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia przetargów na roboty inwestycyjne i remontowe;

Uczestniczenie w komisjach technicznych powoływanych przez Administracje Osiedli;

Współdziałanie z organami nadzoru i kontroli państwowej

Prowadzi całość zagadnień związanych z usuwaniem wad technologicznych w budynkach.

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w pełnym zakresie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • Praktyczna znajomość pakietu biurowego MS Office;
  • Umiejętność kosztorysowania robót w programie Norma;
  • Praktyka w zakresie remontów, utrzymania i modernizacji obiektów budowlanych;
  • Znajomość prawa budowlanego, ustaw, rozporządzeń związanych z utrzymaniem stanu technicznego obiektów budowlanych;
  • Umiejętność samodzielnej i fachowej oceny zjawisk technicznych oraz stosowania przepisów prawa budowlanego w ramach wykonywania zadań kontrolnych i remontowych;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoki poziom kultury osobistej

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
    • nagrody jubileuszowe,
    • nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy
    • możliwość rozwoju umiejętności poprzez udział w szkoleniach,
    • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),
    • dofinansowanie do zakupu okularów niezbędnych do pracy przy monitorze ekranowym.