projektpraca.eu

Informatyk

P.W. MAR-TOM
  • Dodano: 02 stycznia 2017
  • Ważna do: 15 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Informatyk Termin składania dokumentów: 15 stycznia 2017 LIST MOTYWACYJNY I CV PROSIMY WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: praca.it(at)mar-tom.com Wymiar etatu: 1/1 Rodzaj umowy: Umowa o pracę Miejsce pracy: Jędrzejów Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm."

Wymagania

Wymagania: Znajomość działania, budowy i usuwania awarii w sieci LAN i WAN. Znajomość macierzy dyskowych i serwerów DELL i HP. Znajomość systemów Windows Serwer 2012 i Linux Debian. Znajomość oprogramowania VMWare ESXi. Znajomość oprogramowania Comarch ERP XL. Znajomość SQL, HTML, PHP, CSS. Znajomość diagnozowania i usuwania awarii sprzętu komputerowego. Wymagania mile widziane: Znajomość centrali telefonicznej PLATAN i usług VoIP. Znajomość T/SQL, ASP.NET Znajomość systemów wbudowanych.