projektpraca.eu

Informatyk

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lipca 2020
  • Ważna do: 03 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma KH?KIPPER Sp. z o.o. lider w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko: INFORMATYK

Miejsce pracy:

  • zakład - Kajetanów

Opis stanowiska:

  • Opiekę nad infrastrukturą sieciową oraz sprzętem IT i oprogramowaniem,
  • Administrowanie serwerami: Windows Server,
  • Zarządzanie i aktualizacja stacji roboczych,
  • Zarządzanie aktualnymi aplikacjami,
  • Zarządzanie siecią WAN / LAN
  • Realizacja zakupów IT,
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy,
  • Prace konfiguracyjne,
  • Instalacja i drobna naprawa sprzętu komputerowego,
  • Wdrożenia oprogramowania oraz urządzeń bezpieczeństwa IT,
  • Raportowanie podjętych działań.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość systemów Windows 7/10 oraz Windows Server 2008/2012,
  • Znajomość aplikacji MS Office 2013-2019,
  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN),
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych i systemowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji w wypadku awarii lub innych kryzysowych sytuacji,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie branży motoryzacyjnej.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@kh-kipper.pl  wpisując w temacie wiadomości: Informatyk lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 506 076 956