projektpraca.eu

Informatyk śledczy

Smart-kom
  • Dodano: 20 marca 2023
  • Ważna do: 20 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma Magdalena Nowak SMART-KOM z siedzibą i adresem Krajno-Parcele 43G, 26-008 Górno ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy: Informatyk śledczy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dołączonym poniżej dokumencie:

Informatyk śledczy – 1/2 etatu

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony, wykonywana hybrydowo

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

  1. Udokumentowane uzyskanie certyfikatów potwierdzających umiejętność obsługi programów służących do informatyki śledczej co najmniej dwóch tj: X-ways, Axiom,
  2. Mile widziane posiadanie certyfikatów takich jak CISA, CISSP, CEH, ISO 27001
  3. Mile widziana znajomość zagadnień związanych z Krajowymi Ramami Interoperacyjności
  4. Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  5. Znajomość norm ISO 27001

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą w terminie do 27 marzec 2023 roku na adres siedziby firmy lub w formie elektronicznej  na adres:  kontakt@smart-kom.pl

Co oferujemy:

  1.  Udział w audytach bezpieczeństwa oraz różnych szkoleniach,
  2.  Atrakcyjny system wynagradzania względem wykonywanych obowiązków
  3.  Różnorodny system premiowy
  4.  Elastyczny czas pracy