Infolinia - konsultant ds. rejestracji szkód - praca w Kielcach

Telbridge Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 listopada 2018
  • Ważna do: 16 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Konsultant ds. rejestracji szkód Miejsce pracy: Kielce, ul.Zagnańska 49 (róg Głęboczka) Praca polega na: - odbieraniu połączeń przychodzących - rozmowach dotyczą rejestracji szkody - udzielaniu informacji na temat statusu zgłoszenia w ramach posiadanego ubezpieczenia telefonu komórkowego Projekt nie jest związany ze sprzedażą. Oczekujemy: - dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8/18 (praca w systemie 2-zmianowym 8-16 i 10-18) - dobrej znajomości obsługi komputera - poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy Oferujemy: - szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące do pracy (nie musisz posiadać doświadczenia) - gwarantowaną stawkę 13,70 zł/rbh + system premii - pracę w dni robocze od poniedziałku do piątki pomiędzy 8:00 a 18:00 - kartę MultiSport Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży call center otrzymasz 500 zł bonusu. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. https://www.facebook.com/telbridgekielce Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Urzędnicza 16, 25 ? 729 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.? Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod@telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.