projektpraca.eu

Hydraulik

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. – jedna z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła poszukuje:

HYDRAULIKA

Miejsce pracy: województwo świętokrzyskie.

Wymagania:

- uprawnienia gazowe i chłodnicze (F-GAZ),

- uprawnienia SEP,

- doświadczenie przy montażu/ serwisie pomp ciepła,

- dokładność.

Oferujemy :

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

- stałe zlecenia.

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt na adres mail, lub zamiast CV proszę o zdjęcia wykonanych instalacji .

rekrutacja@4-eco.pl

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/